Co si budeme povídat, okolnosti v době vánočních svátků způsobí v peněženkách zákazníků takové malé tornádo. Někteří lidé se dokonce zadlužují a berou si na nákup dárků půjčky. Kdo by odolal, když jsou jich plné televizní reklamy. Jenže Vánoce je možné užít si v plné parádě i zalevno. Jak?

Jak na to? Nač by si mohli či měli dát vaši čtenáři během adventu pozor, aby je nikdo „nenatáhl“? Kde ve vašem oboru, anebo v příbuzných oblastech ušetřit?

Poraďte lidem, jak si užít letošní Vánoce levněji. Možná přihodíte i nějakou slevu na nákup u vás. Ale pozor, moc samochvály „smrdí“. Proto jemně, s citem.


Ukázat další obsahové tipy pro advent a Vánoce.

 

Marián Kábele
Autor: Marián KábeleWeb: https://mariankabele.cz/
Stratég obsahu, fotograf a copywriter
Tvořím obsahové audity a průzkumy konkurence, sestavuji strategie, analyzuji efektivitu obsahu. A také o něm bloguji. Kromě toho fotím a píšu.