Každý nemá tolik peněz, aby si nákupy vánočních dárků pro své blízké jednoduše „naklikal“ nebo je naházel do nákupního vozíku. Anebo už neví, co letos pod vánoční stromek svým blízkým pořídit. Poraďte svému publiku nápady na výrobu dárků zhotovených svépomocí. Kdysi je kutilové tvořili v duchu Udělej / Urob si sám, dnes spíš moderněji ve stylu DIY – Do it yourself. Z čeho dárečky vyrobit? Jak postupovat? Napište návod.

Já už nevím, co letos zase kupovat…“– zase voňavku, knížku, víno, oblečení, dárkový poukaz? Trochu nuda, ne? Poraďte čtenářům obsahovým článkem na blogu, ať pár dárků na letošní Vánoce vyrobí „na koleni“. Možná jimi své blízké potěší mnohem více než kupovanou klasikou.

Z čeho doma dárky vyrobit, kde vzít materiál, které nástroje jsou potřeba, na kolik asi výroba takového dárku přijde, kde se inspirovat? Dost otázek pro zpracování do článku či videa. Do toho!


Ukázat další obsahové tipy pro advent a Vánoce.

 

Marián Kábele
Autor: Marián KábeleWeb: https://mariankabele.cz/
Stratég obsahu, fotograf a copywriter
Tvořím obsahové audity a průzkumy konkurence, sestavuji strategie, analyzuji efektivitu obsahu. A také o něm bloguji. Kromě toho fotím a píšu.