Na zlatou neděli lidé zapalují čtvrtou svíčku na adventním věnci. Co dalšího během zlaté neděle podniknout? Doporučte čtenářům obsahového blogu pár tipů, jak se zabavit. Třeba kam vyrazit na malé lokální adventní trhy a nakoupit si ještě pár drobností pro radost.

Vyrazit na velké městské adventní trhy během zlaté neděle – to je odvážný krok. Zřejmě to tam bude „praskat ve švech“. Lepší je zamířit mimo davy. Na vesničky, do malého města.

Máte v regionu méně známá místa, kam se dá na zlatou neděli vyrazit, užít si klid a pohodu předvánočního období? Doporučte je čtenářům svého firemního blogu. A rovnou se poptejte na jejich tipy. Možná nějaká malá regionální adventní akce vaší pozornosti unikla.

Pokud letos nasněží, co například s dětmi během zlaté neděle postavit sněhuláka? Taková sněhuláková mini soutěž může být dobrou zábavou pro celou rodinu. A sněhulák ve zlatém stylu – to se jen tak nevidí.


Ukázat další obsahové tipy pro advent a Vánoce.

 

Marián Kábele
Autor: Marián KábeleWeb: https://mariankabele.cz/
Stratég obsahu, fotograf a copywriter
Tvořím obsahové audity a průzkumy konkurence, sestavuji strategie, analyzuji efektivitu obsahu. A také o něm bloguji. Kromě toho fotím a píšu.