Máte svoje osvědčené tipy na recepty pro horké zimní nápoje? Publikujte je na firemním obsahovém blogu, stylově na 1. zimní den.

Svařené víno, vánoční punč, horký čaj s rumem, horká griotka – to je nápojová klasika zimního období. Máte oblíbené recepty na horké nápoje? Prozraďte je svým fanouškům a čtenářům blogu, třeba na 1. zimní den.

I když už letos někde párkrát nasněžilo, astronomická zima začíná až okolo 20. prosince. Některý rok 21., někdy 22. 12. To je ideální příležitost pro uvítání začátku zimy s šálkem horkého nápoje v ruce.

Máte svého horkého nápojového favorita? Anebo recept na ten nejlepší vaječňák? Co rádi v zimě pijí kolegové z firmy? Dejte hlavy a tipy dohromady, publikujte je v článku na obsahovém blogu.

Zeptejte se také fanoušků na sociálních sítích na jejich oblíbené nápojové recepty. Třeba posbíráte pár zajímavých receptur a překvapíte jimi doma své blízké.

Na zdraví!


Ukázat další obsahové tipy pro advent a Vánoce.

 

Marián Kábele
Autor: Marián KábeleWeb: https://mariankabele.cz/
Stratég obsahu, fotograf a copywriter
Tvořím obsahové audity a průzkumy konkurence, sestavuji strategie, analyzuji efektivitu obsahu. A také o něm bloguji. Kromě toho fotím a píšu.